השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם


סגור

סדנאות לנשים

המון כיף בערבי נשים

אנו מתמחים בסדנאות הכוללות הפעלות לערב נשים!

החיים של אישה בישראל כיום אינם קלים. עם ניהול של קריירה, חיי משפחה ועוד לחצים שונים, קשה מאוד לאישה לפתח זמן ולהתחבר בצורה עמוקה עם נשים אחרות, כפי שהיה קל בילדות.

בדיוק לשם כך הרכבנו את סדנת הנשים, בה אנו נבנה לך ולקבוצת חברותייך ומכרותייך פעילויות לנשים המותאמות במדויק לצרכיכן. סדנאות אלו נועדו לקבוצות נשים שונות, נשים בארגונים, מסיבות רווקות, אימהות חד הוריות ועוד קבוצות נשים שמעוניינות לעבור סדנת גיבוש, צחוק ושחרור.

מה קורה בסדנה?

בסדנה מנחה ושחקנית מקצועיות יפעילו אתכם במגוון הפעלות המתחלקות לנושאים לפי בחירה: פיתוח העצמה נשית, קריירה והורות, אימהות, זוגיות, בניית עסק, מעגלי נשים, מיניות ועוד.  בסדנה כולכן תשתתפו במגוון של פעילויות מהנות במיוחד.

דוגמה להפעלה

באחת הסדנאות האחרונות נתבקשו המשתתפות להביא סיפור על אקסים לא מוצלחים במיוחד. אחת הבנות, מישהי ביישנית למדי, שיתפה אותנו בסיפור קורע מצחוק על אקס שלא ידע איך להתנהג במיטה. לקחנו את הסיפור והצגנו אותו על הבמה במשחק שנקרא "סצנה בז'אנרים". התוצאה הייתה צחוקים בלתי פוסקים של כל המשתתפות.  השילוב של סיפורים אישיים והפעלות משעשעות מייצר ערב ייחודי ובלתי נשכח עבור כל הבנות.

אודות מנחות הסדנה

צוות המרכז לאימפרוביזציה כולל מנחות מקצועיות בעלות נסיון של שנים בהנחיית קבוצות, טכניקות משחק ואימפרוביזציה לקבוצות. נשמח לעזור לכן לבנות סדנה ייחודית לקבוצתכן, אל תהססו לפנות אלינו לפרטים!

פנו אלינו לקבלת פרטים >