סדנאות לנשים

אנחנו מעבירים מגוון סדנאות חד פעמיות לנשים, שמתאימות לקבוצות של נשים שמחפשות פעילות העשרתית ומרתקת.

סדנת צחוק לנשים

כל מה שמצחיק נשים בסדנה אחת! זו ההזדמנות שלכן לצחוק על כל מה שבחיי היום יום אי אפשר לצחוק עליו: הדאגות, המשכנתא, הקניות, הבעל כמובן.

ערב גיבוש לנשים

פעילות בה תכירו אחת את השנייה טוב יותר, דרך משחקי גיבוש ועבודת צוות. זו דרך נפלאה ללמוד לעבוד יחד טוב יותר, ולקחת תפקידים חדשים שעד כה לא לקחת בקבוצה.

מעגל נשים

במעגל נפגוש אחת את השנייה, בלי ההגנות הרגילות שאנו לובשות. המעגל הוא מקום מעצים ובטוח בו כל אחת תחלוק, גם אם רק לזמן הסדנה, את תחושת השייכות לקבוצה.

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות הכי מצחיקה: בשילוב סטנד אפ, אימפרוביזציה והפעלות מקוריות! אתן תקחו חלק פעיל לאורך כל הסדנה ותצאו מהשיגרה לאירוע מסיבת רווקות בלתי נשכח.

סדנה לנשים דתיות

פעילות ייחודית שמשלבת סיפורים אישיים שמשתפות הנשים. הפעילות מועברת על ידי שתי מנחות דתיות מקצועיות עם נסיון רב שנים בעבודה מול הציבור הדתי והחרדי.

סדנת העצמה לנשים

במהלך הפעילת תיפגשו עם סיטואציות מאתגרות שונות. הסדנה מעניקה כלים לפיתוח מודעות, פעולה מתוך אקט מחובר יותר, ובניית ארגז כלים מעשי ושימושי.

קצת עלינו ועל הפעילות שאנו מעבירות

החיים של אישה בישראל כיום אינם קלים. עם ניהול של קריירה, חיי משפחה ועוד לחצים שונים, קשה מאוד לאישה לפתח זמן ולהתחבר בצורה עמוקה עם נשים אחרות, כפי שהיה קל בילדות.

בדיוק לשם כך הרכבנו את סדנת הנשים, בה אנו נבנה לך ולקבוצת חברותייך ומכרותייך פעילויות לנשים המותאמות במדויק לצרכיכן. סדנאות אלו נועדו לקבוצות נשים שונות, נשים בארגונים, מסיבות רווקות, אימהות חד הוריות ועוד קבוצות נשים שמעוניינות לעבור סדנת גיבוש, צחוק ושחרור.

מה קורה בסדנה?

בסדנה מנחה ושחקנית מקצועיות יפעילו אתכם במגוון הפעלות המתחלקות לנושאים לפי בחירה: פיתוח העצמה נשית, קריירה והורות, אימהות, זוגיות, בניית עסק, מעגלי נשים, מיניות ועוד.  בסדנה כולכן תשתתפו במגוון של פעילויות מהנות במיוחד.

דוגמה להפעלה

באחת הסדנאות האחרונות נתבקשו המשתתפות להביא סיפור על אקסים לא מוצלחים במיוחד. אחת הבנות, מישהי ביישנית למדי, שיתפה אותנו בסיפור קורע מצחוק על אקס שלא ידע איך להתנהג במיטה. לקחנו את הסיפור והצגנו אותו על הבמה במשחק שנקרא "סצנה בז'אנרים". התוצאה הייתה צחוקים בלתי פוסקים של כל המשתתפות.  השילוב של סיפורים אישיים והפעלות משעשעות מייצר ערב ייחודי ובלתי נשכח עבור כל הבנות.

אודות מנחות הסדנה

צוות המרכז לאימפרוביזציה כולל מנחות מקצועיות בעלות נסיון של שנים בהנחיית קבוצות, טכניקות משחק ואימפרוביזציה לקבוצות. נשמח לעזור לכן לבנות סדנה ייחודית לקבוצתכן, אל תהססו לפנות אלינו לפרטים!