רעיונות ליום הולדת לאבא

זה הזמן לעשות משהו שונה ביום ההולדת לאבא:

מופע על אבא
מופע קומי ליום הולדת לאבא

בלעדי למרכז לאימפרוביזציה: מופע המבוסס על חיי האבא

אנחנו קבוצה של שחקנים מקצועיים שבונים איתכם מופע בידור קורע מצחוק בשיתוף הקהל אשר יוקדש לאבא. המופע יכלול קטעים מחייו, מערכונים מומצאים, הפעלות קהל ועוד המון הפתעות. במופעים שלנו כל הקהל צוחק.

5 פעילויות מומלצות לימי הולדת לאבא:

  • 1. מופע "אלה הם חייך" – מופע זה מתאים לכל יום הולדת, ומהווה את אחד המופעים המקוריים ביותר שאפשר לעשות לאבא.
  • 2. מתנה בהפתעה – את כל יום ההולדת לאבא אפשר לארגן בהפתעה, כאשר כל ההכנות לקראת המסיבה והאירוע יתבצעו בלי שהאבא יהיה מודע לכך. אנו נארגן עבורכם מופע מאולתר ואיכותי מאחורי הקלעים, והאבא יהיה מאוד מופתע כשהוא יחווה סדנה מסוג "אלה הם חייך" בליווי חברי הילדות שלו ומכריו הותיקים.
  • 3. מסיבה נושאית ליום ההולדת – אם מעניין את אביכם נושא מסויים: רכבות, ספורט, מכוניות, אפילו ציפורים, אפשר לארגן ערב שלם סביב הנושא, ולהפוך את יום ההולדת לאבא לאירוע הכולל מופע שכולו מוקדש לאבא ולסיפורי הנושא. זוהי סדנה מפתיעה ומקורית במיוחד בתוכה נאסוף סיפורים של אבא ושל חבריו וקרוביו הקשורים לאותו נושא אהוב.
  • 4. משחקים ליום הולדת לאבא –  לאורך שנות פעילותנו אספנו אינספור משחקים שמיועדים במיוחד ליום הולדת לאבות. בין המשחקים: "הילד הסורר" – פעילות בה מעלים שני משתתפים שאחד מהם משחק את "הילד הסורר" שעושה כל מה שאסור לעשות, "תחרות משפחתית" – פעילות בה בני המשפחה מתחרים בינם לבין עצמם לתואר "המצחיק של המשפחה".
  • 5. מערכונים של חברי המשפחה ושחקנים מקצועיים – אנו נבנה איתכם מספר מערכונים מצחיקים על אב המשפחה, ונציג אותם לפני הקהל. רעיון מקורי ומצחיק לחגוג להורה המופתע.